31 Temmuz 2013 Çarşamba

İsyeaan!

Allah belanı versin Volkan! Yazıcam deyip de yazmadın, çöle döndü buralar. Blogger mı kaldı hem bu devirde peeh. Peki ben niye burdayım ki? Kara kaşına kara gözüne değil heralde; sıkıldım, sıkıntıdan yapacak iş bulamadım da o yüzden burdayım.

AYRICA ŞU ŞABLONU DA Bİ DEĞİŞTİR AMK, BU NE YA HİÇ SEVMİYOM. Ben değiştireyim bari bağrınıp duracağıma.

Valla evdeki misafirlerden gına geldi. Daha geleli 7 8 saat oluyor olmasına da ben şimdiden fenalardayım. Sürekli başıma dikilen, peşimden dolanan, bilgisayarıma göz diken bir adet küçük kuzen, siyaset tartışmasına girdiğim bir adet enişte mevcut. Oh şimdi de ipodumu aldı kıza bak ya. ŞU AN RESMEN IPODUMU ALDI LAN VERMİYO DA İNAT. Sen napacan müzik dinleyip amk. Vallahi ben küçük çocuklara katlanamıyorum ya off bi gidin. İnsan ırkı üremesin artık valla tadı kaçtı.

Şimdi misafirlerle aile time yaşama zorunluluğu var allam. Neyse az kaldı sabrediyorum. Ağustos bi gelsin sonra hep dolu olucam. Slovakya'ya gidicez gelicez hayırlısıyla inşşşşş. Kamp liderlerimiz mail atmış ne tatlılar. Deniz de gitti gitmesine ama yine de hergün yüz kere yazıyo bana sjgfahgja, bugün aramızda gene bir husumet geçti yazmaz oldu artık. Dur bi yokliyim. Teallam ya. Durduk yere bana çatıyo kız ya :((((((((((((

Ayrıcaa Volkan'la 5246743 kere çeşitli konser planları yapıp sonra da milyon tane aksilikten o konserlere gidemeyişimizle ünlüyüzdür. Hadi Madonna neyse de, Sigur Rós'a gidemeyişimiz fena koydu be. Malum olaylar yüzünden gül gibi konserimizden de olduk. Tabi yazmayalı neleeeeer neler oldu bitti biliyorsundur be blogçuğum. O da başka bi yazının konusu olsun. Umarım şu tembel blog partnerim yazar da artık, inşşşşş. Neyyyse. 

İşte bu sefer de yine gaza geldik Rock'n Coke'a bilet aldık. Allaaaam noolur gidelim bi aksilik çıkmasın da be. Evladımı kesicem artık. Hadi bide Florence'ı getirin be, ay düşündükçe bile sevinçten uçuyorum, ki zaten Arctic Monkeys'in Editors'ın ve Hurts'ün gelmesi yeterince güzel bir olay değilmiş gibi. Ha bir de konser sonrası evime kavuşmak ve evimde rahaat rahat takılma hayallerim de var o da ayrıca beni keyiflendiriyor bu da bilinsin. Zira bütün yaz tatili tecrübelerime dayanarak söyleyebileceğim tek bir şey var ki; o da aileyle yaşamanın çok çok kötü birşey olduğu. Ergen kafasında olduğumdan demiyorum be valla, olmuyor yani hele belli bir yaşa geldikten sonra iyice huzursuz olmaya başlıyorsun. Ya da ben iyi bir aile çocuğu olamadım bilemiyorum :(

Neyse işte durumlar bunlar. Çok uykum var lan, ha ben bir de True Blood'ın son bölümünü izleyecektim de ona daha güzel bi zaman ayırayım. Hadi öptüms canlarım. Ahhahah sanki 7856 izleyimiz var da amk. Neyse bays.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder